Konferencijų organizavimas (PCO)

Baltijos konferencijų partneriai organizuoja mokslines visuomeninių organizacijų, viešųjų institucijų taip pat privačių kompanijų konferencijas bei kongresus. Nesvarbu, kokiame sektoriuje Jūsų organizacija vykdo veiklą – kiekvieną kartą įsiklausome į Jūsų pageidavimus ir atitinkamai teikiame paslaugas. Mes žinome, kad kiekvienos konferencijos sėkmė priklauso nuo tų pačių principų: profesionalumas, kompetencija bei atsakomybė.

Paslaugos:

■ Konferencijos planavimas, konsultavimas

■ Biudžeto sudarymas, finansų valdymas

■ Konferencijų viešinimas / viešinimo plano sudarymas

■ Interneto svetainių kūrimas, atnaujinimas

■ Konferencijos remėjų paieška, remėjų parodos koordinavimas

■ Konferencijų vietos paieška

■ Paslaugų užsakymas bei koordinavimas (apgyvendinimas, transportas, skrydžiai, maitinimas)

■ Dalyvių registracija internetu

■ Mokslinių tezių piėmimas internetu, paruošimas renginiui

■ Koordinavimas renginio metu

■ Kultūrinės ir vakaro programų sudarymas

■ Ataskaitų bei statistikos paruošimas po renginio

■ Padedame gauti akreditavimo pažymėjimus (tarptautinius ir lietuviškus)

Renginių organizavimas

Organizuojame įvairias įmonių šventes, vakarėlius. Dirbame naudodami šiuos principus:

  • Renginio poreikių nustatymas – su Klientu išsiaiškiname jo lūkesčius, norus, pageidavimus, renginio dalyvių humoro jausmo lygį, pomėgius ir kitą publikos specifiką.

  • Renginio idėjos sukūrimas – pasiūlome savo sugalvotą renginio koncepciją, aptariame ją su Klientu, dalinamės idėjomis ir įsiklausome į Kliento pageidavimus.

  • Renginio scenarijaus parengimas – parengiame renginio scenarijų, kuriame surašome, kas ir kaip vyksta. Tai reikalinga, kad nenukryptume nuo renginio idėjos.

  • Reikalingų priemonių paruošimas – numatome visus rekvizitus ir reikalingas priemones, kostiumus, atlikėjus, jų pasirodymo vietą.

  • Renginio vedėjas – nusamdome tinkamiausią renginio vedėją, padedame jam pasiruošti renginiui, parengiame jam scenarijų.
  • Renginio priežiūra – vykstant renginiui akylai stebime auditoriją ir prižiūrime, kad viskas vyktų sklandžiai ir renginio dalyviai liktų patenkinti.