Virtualios konferencijos šiais laikais yra labai populiarios. Nuo kovo mėnesio didelės konferencijos buvo atšauktos visose JAV. Didžiulės konferencijos, kurios niekada neturėjo vykti nuotoliniu būdu, virto virtualiomis. Tikriausiai dabar nuolat gaunate skelbimų dalyvauti įvairiose virtualiose konferencijose! Bet kaip žinoti, ar verta dalyvauti? Nacionalinė konferencija, kuri paprastai vyksta asmeniškai, bus labai skirtinga virtualiai. Kai nuspręsite, kuriose konferencijose dalyvausite šiais metais, tikriausiai atsižvelgiate į sumą, kurią kainuos dalyvauti, palyginti su verte, kurią gausite iš to. Ar verta dalyvauti konferencijoje, kurioje paprastai dalyvaujate asmeniškai? Nors neturiu krištolinio rutulio, kad galėčiau jums atsakyti į visus atsakymus (nors būtų puiku, jei atsakyčiau), be patarimų, kaip gauti dalyvaudami konferencijoje gausite didžiausią naudą!
Ar konferencija verta pinigų?
Tai yra milijono dolerių klausimas, kurį šiuo metu kiekvienas užduoda sau. Jei konferencija nemokama, tuomet būtinai turėtumėte dalyvauti, jei pinigai nėra veiksnys ir jus domina jos turinys. Jei jis nėra nemokamas, turėsite nustatyti, ar darbotvarkė / turinys bus jums vertingas. Yra keletas pagrindinių klausimų, kuriuos galite užduoti sau, kad padėtumėte tai nustatyti:
Ar tai konferencija, kuri paprastai vyksta asmeniškai? Jei taip, palyginkite dienotvarkę su praėjusiais metais. Ar jis toks pat mėsingas, ar atrodo šiek tiek silpnas?
Ar žiūrėdami į darbotvarkę iškart atsirenkate užsiėmimus, kuriuose norite dalyvauti? Ar jus traukia kelios temos?
Ar turinys yra susijęs su jūsų įmone? Ar matote jų pristatomų temų vertę, kurią galėsite pritaikyti savo įmonėje?
Užduodami sau šiuos pagrindinius klausimus padėsite nukreipti teisinga linkme.
Be to, kai diskutuojate apie dalyvavimą virtualioje konferencijoje, būtinai venkite požiūrio, kad virtuali konferencija yra antra geriausia už asmeninę konferenciją. Jei turinys yra tai, ko ieškote, skiriasi tik tai, kaip tą informaciją gaunate. Be to, jei tai konferencija, kuri paprastai vyksta asmeniškai ir yra vertinga, tikėtina, kad virtuali konferencija bus tokia pat naudinga, jei joje bus aptariamos jus dominančios temos. Organizacijos, kurios skiria laiko konferencijai paversti virtualiu renginiu padaryti viską, ką gali, kad jis būtų puikus.
Ko trūksta asmeninei konferencijai?
Tai yra kitas klausimas, kurį norite užduoti sau. Pagrindinis komponentas, kurio jums trūksta, yra tinklo aspektas. Kai dalyvaujate konferencijose, vienas iš privalumų yra galimybė bendrauti ir susitikti su kitais, kurie daro tą patį, ką darote jūs. Labai sunku tai įtraukti į virtualų renginį, tačiau konferencijose vis dar vyksta virtualios laimingos valandos, virtualių tinklų sesijos, pokalbių sesijos ir dar daugiau, kad būtų galima bendrauti su kitais dalyviais. Nors tai nėra tas pats, kas užmegzti ryšį asmeniškai, nedalyvauti virtualioje konferencijoje neturėtų būti didžiulis veiksnys, nes šiuo metu tai yra visuotinis apribojimas visose konferencijose. Jei tinklų kūrimas jums svarbus, galite sutelkti dėmesį į konferencijas, kuriose vyks virtualių tinklų sesijos.
Be tinklo komponento, paklauskite savęs, ar konferencijoje trūksta dar ko nors, ką paprastai dalyvaujate asmeniškai. Įvertinkite, ko trūksta, ir nuspręskite, ar tai yra didelis veiksnys, dėl kurio atsisakote virtualiai dalyvauti konferencijoje.
Pranašumai
Dabar pasinerkime į kai kuriuos pagrindinius virtualios konferencijos privalumus.
Lankstumas
Virtualios konferencijos suteikia jums lankstumo įlipti ir išlipti. Galite pasirinkti, kuriuose užsiėmimuose dalyvauti yra svarbiausia. Tai leidžia jums pasirūpinti verslu ir dalyvauti tose konferencijos dalyse, kuriose norite dalyvauti.
Sutaupykite laiko ir pinigų
Geras dalykas, kai nereikia dalyvauti asmeninėje konferencijoje, yra laikas ir pinigai, kuriuos sutaupysite. Sutaupysite laiko kelionėms ir pinigų įvairiose srityse, įskaitant lėktuvų bilietus, viešbučio kambarius, maistą, gėrimus, dalyvių registraciją ir kt. Registracija į virtualią konferenciją taip pat yra pigesnė, todėl taip pat sutaupysite pinigų registracijos mokesčiui. Be to, galite apsvarstyti galimybę į virtualią konferenciją registruoti tik kelis darbuotojus, o ne įprastą sumą, kurią atsineštumėte. Jei užregistravote tik kelis darbuotojus, tie, kurie dalyvauja, gali užsirašyti ir pristatyti komandai svarbiausius konferencijos dalykus.
Pristatymai įrašomi
Jei praleidote sesiją arba norėtumėte dar kartą aplankyti tą, kurioje dalyvavote, dauguma virtualių konferencijų įrašo seansus ir vėliau išsiunčia juos dalyviams. Tai yra nauda, kurios neturėtumėte asmeninėje konferencijoje. Jei yra seanso, kurio negalite tiesiogiai transliuoti, vis tiek galėsite jį peržiūrėti vėliau.